VĒSTURE


VĒSTURE

Ja esam pavisam godīgi, neviens nekad tā īsti nelasa šo sadaļu.
Tādēļ būsim ļoti īsi. Reiz iedzērām ūdeni. Tam bija parasta ūdens garša. Bet, pērkot ūdeni pudelē, to var dabūt ar gurķu, dzērveņu un arbūza garšu. Kāpēc mājās tā nevarētu? Tagad var! Garšvielu veikals piedāvā plašu aromatizētāju klāstu, ko pievienot ūdenim, lai pagatavotu aukstus un karstus dzērienus, kā arī kādu našķi.

Pamanījām, ka citur pasaulē dažādu ēdienu un dzērienu pagatavošanā aromatizētāji tiek ļoti plaši izmantoti. Arī mūsu ikdienā lietotie ēdieni vai dzērieni ir ieguvuši savu garšu tieši pateicoties aromatizētājiem. Parasti tie vai nu piešķir garšu vai pastiprina esošo. Piemēram, gatavojot zemeņu krēmu no zemenēm, reizēm garša varētu būt arī izteiktāka. Šādā gadījumā palīgā var nākt aromatizētājs.

Aromatizētājus var lietot arī dzērienos – kokteiļos, ūdenī, tējā un, protams, kafijā. Daudzi no mums ar kafiju lieto sīrupus, bet tie ir cukuraini un ļoti saldi. Savukārt citiem negaršo salda kafija vai cukuru nedrīkst lietot veselības apsvērumu dēļ. Tādā gadījumā palīgā nāk aromatizētājs. Daudzi aromatizētāji, piemēram, Capella nesatur cukuru, kalorijas vai taukus. Tādēļ tos var lietot arī cukura diabēta slimnieki.

Mūsu komandai ir arī liela pieredze klientu apkalpošanā. Mēs gandrīz pilnīgi precīzi zinām, ko Tu vēlies un kā piepildīt Tavas vēlmes. Un ja mēs vēl to nezinām, tad ceram, ka uzzināsim. Mūžu dzīvo, mūžu mācies! Mēs vēlamies piedāvāt labāko klientu apkalpošanu. Mēs paši interesējamies, meklējam, atklājam un testējam jaunas garšas. Ja atrodam kaut ko interesantu, noteikti par to paziņojam sociālajos medijos vai savā blogā.

Jauku dienu!
Garšvielu veikals


Perfect Goods OÜ

Dati no PVN maksātāju reģistra: EE101862655
Reģistrācijas numurs: 14013779
Juridiskā adrese: Raatuse tn 20, 51009, Tartu, Tartu maakond, Estonia
Tālr: +372 5381 8535

MŪSU VĒRTĪBAS

office-1
office-2
office-3