Piegāde


Bums! Ir pasūtītas lieliskas preces un tagad sāc domāt, cik ilgi jāgaida, līdz tās piegādās? No savas pieredzes zinām, ka sūtījuma gaidīšana ir viena apnicīga lieta, tādēļ tās izsūtām, cik vien ātri iespējams.

Vai sūtījums pienāks 1 dienas laikā?
Līdz pakomātam sūtījums nonāk nākamajā vai aiznākamajā darba dienā pēc tā nodošanas kurjeram. Ja sūtījuma galamērķis ir kāda no šīm Latvijas pilsētām: Daugavpils, Alūksne, Balvi, Gulbene, Valka, tad piegādei būs nepieciešamas vēl 2 dienas.
Ja savu pasūtījumu veiksi darba dienā pirms plkst. 14.00, ļoti iespējams, ka paspēsim to nodot kurjeram tajā pašā dienā. Tādā gadījumā sūtījums nonāks Tevis izvēlētajā pakomātā nākamās dienas pusdienlaikā. Par sūtījuma piegādi Tev tiks paziņots ar SMS. Ja pasūtījums ir veikts nedēļas nogalē vai valsts svētkos, sūtījumu izsūtīsim nākamajā darba dienā un aiznākamajā jau atskanēs gaidītais īsziņas signāls ;)

Cik maksā piegāde?
Piegādei izmantojam dažādus kurjerus un to cenas ir atšķirīgas. Piemēram, Omniva maksā 7 €, kamēr Venipak kurjers, kas preci piegādās Tev uz mājām, maksā 7 €..

Bezmaksas piegāde
Ja pasūtījuma vērtība ir vismaz 35€, tad piegāde ir bez maksas. Nauda končām ietaupīta ;)